Welcome to Hub dostępności – centrum praktycznej nauki dostępności   Click to listen highlighted text! Welcome to Hub dostępności – centrum praktycznej nauki dostępności

Wyniki konkursu plastycznego dla przedszkoli i szkół podstawowych „Supermoce do spełniania marzeń”

Wyniki konkursu plastycznego dla przedszkoli i szkół podstawowych

Supermoce do spełniania marzeń

 

PRACE NAGRODZONE 

Nagroda I Stopnia

 

Z uwagi na ilość zgłoszonych prac oraz przemawiającą przez nie niezwykłą empatię Jury zdecydowało się docenić autorów najlepszych prac przyznając w niektórych kategoriach I nagrody równorzędne, dla więcej niż jednej pracy.

 

  • Kategoria Przedszkola

 

  • Gabriela Steinböck, Tymoteusz Dudek, Kinga Latała, Wanda Strzyżewska, Tymoteusz Kruk, Eugeniusz Kubić, Barbara Gendek (grupa 6 lat Przedszkole Samorządowe nr 12 „Zaczarowana Dorożka”)

 

  • Dawid Lenart, Stanisław Lis, Robert Stiarhanan (grupa 6 lat Niepubliczne Przedszkole „Gwiazdeczka”)

 

  • Kategoria uczniowie klas I – III

 

  • Alina Kubińska (klasa III SP nr 2 w Spytkowicach)
  • Helena Zając (klasa I c SP nr 148 w Krakowie)
  • Aleksandra Kalemba (klasa III SP nr 2 w Spytkowicach)
  • Jonatan Słomczyński (klasa I b SP nr 134 im. Stanisława Lema w Krakowie)
  • Emilia Kurowska (klasa III a SP nr 134 im. Stanisława Lema w Krakowie)
  • Helena Ignaczak (klasa III SSP nr 7 S.T.O w Krakowie)
  • Karol Machał (klasa II Zespół Szkolno–Przedszkolny, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Biesiadkach)

 

  • Kategoria młodzież (klasy IV – VIII)

 

  • Kacper Jagła, Karol Gawlik, Paweł Warchał (klasa V Zespół Szkolno–Przedszkolny, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Biesiadkach

 

 PRACE WYRÓŻNIONE

 

  • Kategoria uczniowie klas I – III

 

  • Nadia Biernat (klasa III SP nr 2 w Spytkowicach)
  • Łukasz Blańda (klasa III SP nr 2 w Spytkowicach)
  • Nikol Kowalcze (klasa III SP nr 2 w Spytkowicach)
  • Franciszek Filip (klasa III a SP nr 134 im. Stanisława Lema w Krakowie)
  • Mikołaj Niemiec, Tomasz Lesicki (klasa III SSP nr 7 S.T.O w Krakowie)

 

  • Kategoria młodzież (klasy IV – VIII)

 

  • Magdalena Chechelska (klasa V SSP nr 7 S.T.O w Krakowie)
EnglishPolski
Skip to content Click to listen highlighted text!