Uroczystość Otwarcia Wystawy pokonkursowej „Supermoce do spełniania marzeń”

Szanowni Państwo

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was Nauczycieli, Dzieci i Młodzież wraz z Rodzicami na Uroczystość Otwarcia Wystawy pokonkursowej „Supermoce do spełniania marzeń”. Będzie to okazja do obejrzenia wszystkich zgłoszonych na konkurs prac, gdyż każda z nich stanowi dla nas ogromną wartość.

Ceremonia otwarcia wystawy odbędzie się 17.12.2022 roku o godzinie 10:00 w budynku Politechniki Krakowskiej Wydziału Architektury na ul. Podchorążych 1 w Krakowie.

Program uroczystości przewiduje między innymi:

• rozdanie nagród i pamiątkowych dyplomów,
  • niepowtarzalne wrażenia z oglądania prac autorstwa dzieci prezentowanych na wystawie,
  • drobny poczęstunek,
  • możliwość poznania prac starszych koleżanek i kolegów, studentów Wydziału Architektury.

Kilka praktycznych informacji:

• Przy budynku znajduje się parking z którego można skorzystać.
  • Wystawa będzie zlokalizowana na II p. Pałacu w Łobzowie czyli siedziby Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej (można skorzystać z windy).